Konsultāciju grafiks 2022./2023.m.g.
Sūnu skolā
N.p.k.
|
Skolotāja vārds,
uzvārds
|
Stundu
skaits
|
Nodarbību laiki
|
Telpa
|
|
|
Pirmdiena
|
Otrdiena
|
Trešdiena
|
Ceturtdiena
|
Piektdiena
|
1. |
Laima Avota | 2 | 8.stunda | |
| | 7.stunda | 6.kab. |
2. | Ņina Jegorova | 1 | | | | 0.stunda | | 15.kab. |
3. | Ināra Eglīte | 1 | | 0.stunda | | | | 4.kab. |
4. | Marija Zarāne | 1 | | | 0.stunda | | | 5.kab. |
5. | Agnese Ozoliņa
| 1 | | | 0.stunda | | | 3.kab. |
6. | Sandra Sondore-Vanaga | 1 | | | | 0.stunda | | 10.kab. |
7. | Daiga Detkova | 2 | | | | 8.stunda | 0.stunda | 3.kab. |
8. | Imants Silavs | 1 | | | 8.stunda | | | Dizaina kab. |
9. | Daina Kalve | 1 | | 8.stunda | | | | 7.kab. |
10. | Inga Zālīte | 1 |
| | 0.stunda | | | Dizaina kab. |
11. | Valda Kalniņa-Vītola | 1 | | 0.stunda | | | | 7.kab. |
12. | Jolanta Ābele | 1 | 7.stunda | | | | | 15.kab. |
13. | Tatjana Permaņicka | 1 | | | 0.stunda | | | 9.kab. |
14. | Dace Stroža | 1 | | 7.stunda | | |
| 13.kab. |
15. | Arnita Pore
| 1 | 6.stunda | | |
| | 13.kab. |
16. | Laura Korņejeva | 1 | | 0.stunda | | | | 11.kab. |
17. | Laura Čebotarjova | 1 | | | | | 5.stunda | 12.kab. |
Atašienes skolā
N.p.k. | Skolotāja vārds, uzvārds | Stundu skaits | Nodarbību laiki | Telpa |
| | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | |
1. | Mārīte Adamoviča | 1 | | 6. | | | | 1.,3.klase |
2. | Sandra Kaļeiņikova | 1 | | | | | | 2.klase |
3. | Jānis Ernstsons | 1 | | | 0. |
| | "Māzers" darbnīca |
4. | Irina Venčele | 1 | 7. | | | | | mūzk |
5. | Rita Grīnberga | 1 | 8. |
| | | | dk |
6. | Vita Jaudzema | 1 | 7. | | | | | bk |
7. | Līga Zalāne | 1 | | | 6. |
| | z |
8. | Anna Karāne | 1 | | | 7. | | | lk |
9. | Ļubova Komlajeva | 1 | | | 8. | | | ķk |
10. | Maruta Ķestere | 1 | | | | | 7. | ģk |
11. | Lidija Lazdāne | 1 | 7.,8. | | | | | mk |
12. | Ilze Līce | 1 | | | | 8. | | ģk |
13. | Ināra Mihaloviča | 1 | | | 6. | | | lk |
Mežāres skolā
N.p.k. | Skolotāja vārds, uzvārds | Stundu skaits | Nodarbību laiki |
| | Pirmdiena | Otrdiena | Ceturtdiena | Piektdiena |
1. | Zigrīda Dreimane |
|
| | | |
2. | Zane Beitāne |
| | | |
|
3. | Inga Zālīte | | | | | |
4. | Inna Sakoviča |
| | | | |
5. | Kristīne Rossinska |
| | | | |
6. | Irina Venčele |
| | | | |
7. | Arnita Pore | | |
| | |
8. | Vladimirs Golubevs | | | | | |
Vīpes skolā
N.p.k. | Skolotāja vārds, uzvārds | Nodarbību laiki |
| Pirmdiena | Otrdiena | Ceturtdiena | Piektdiena |
1. | Marija Zarāne | | | |
|
2. | Natālija Semjonova | | | | |
3. | Anita Kolodinaite | |
| | |
4. | Ilona Golovceva | | | | |
5. | Sandris Dārziņš | | |
| |
6. | Daina Luberte |
| | | |
7. | Irina Venčele | | |
| |
8. | Laima Zārberga | | | | |
9. | Ilze Līce | |
| | |
10. | Inese Ziediņa | | | | |
11. | Sintija Kovaļova | | | | |
12. | Biruta Kalniņa | | | | |
13. | Jānis Ernstsons | | | | |