Uz Sēļu sētu ar "Latvijas Skolas somu" plecos


Šī gada 7. maijā Vīpes skolas sākumskolas bērni devās uz Jēkabpili, lai izzinātu un baudītu muzejpedagoģisko nodarbību Senās spēles Sēļu sētā. Vairāk lasīt un skatīt sadaļā Pasākumi - Vīpe - Uz Sēļu sētu ar "Latvijas Skolas somu" plecos.

Muzikālā izrāde Cēsīs


Ekskursijas noslēgumā devāmies uz Cēsu koncertzāli, lai noskatītos Latvijas Jaunatnes teātra izrādi "Kapteiņa Granta bērni" - doties piedzīvojumiem bagātā bezgalīgā ceļojumā apkārt visai pasaulei, kāpt uz "Dunkana" klāja un kopā ar stāsta varoņiem sekot tikai pāris pavedieniem, meklējot pazudušo Kapteini Grantu. Biļetes uz izrādi iegādājāmies sadarbībā ar kultūrizglītības programmu “Latvijas skolas soma.”

Paldies projekta “Latvijas skolas soma” organizatoriem par sadarbību!

Par ekskursiju vairāk lasiet sadaļā Pasākumi - Atašiene - Ekskursija uz Cēsīm

"Latvijas skolas soma" atved uz skolu teātri

23.aprīļa sniegotā rītā skolā ieradās ciemiņi. Projekta Latvijas skolas soma ietvaros skolēni iepazinās ar ukraiņu tautas pasaku "Kotigoroško" (Kotyhoroshko), ko ar plakano leļļu palīdzību, bez liekiem vārdiem, parādīja Rēzeknes teātra "Joriks" aktieri. 

Vairāk lasiet sadaļā Pasākumi - Atašiene - "Latvijas skolas soma" atved uz skolu teātri


Ekskursija uz Goru

Projekta "Skolas soma" ietvaros Mežāres skolēni iepazina “Goru”, izstaigājot piedāvāto ekskursijas maršrutu - horeogrāfijas zālē iemēģinājām deju soli, vizinājāmies ar lielāko kravas liftu Latvijā, ielūkojāmies aktieru un dziedātāju grimētavās, izstaigājām lielo un mazo zāli, redzējām gatavošanos Dailes  teātra izrādei. 

Vairāk lasiet sadaļā Pasākumi - Mežāre - Ekskursija uz Goru

Paldies “ Latvijas skolas somai”!

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Sūnu pamatskolas sākumskolas skolēni apmeklēja leļļu teātra izrādi “Gangsteromīte” Latgales vēstniecībā GORS.

Paldies izrādes veidotājiem un aktieriem par saistošo sižetu, kurā mākslinieki veiksmīgi spēja attēlot reālas mazdēla un vecmāmiņas attiecības, parādot tās gan nopietnā, gan nenopietnā veidā. Kā atzina skolēni, izrāde bija interesanta, jautra un aizraujoša, kuru vēlētos noskatīties vēlreiz.

Pamatskolas skolēni ar kultūras dzīves jaunumiem iepazinās Rīgā, apmeklējot izrādi “Ragana” Ģertrūdes ielas teātrī. Izrādes komanda un aktrises radošā veidā popularizē un aktualizē Aspazijas darbus, ļaujot skatītājiem padomāt par dzīves vērtībām, sasaistot pagātnes mantojumu ar šodienas realitāti.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece D.Stroža


Sākumskolas skolēni apmeklē teātra izrādi

27.februārī Atašienes skolas sākumskolas skolēni apmeklēja VEF Kultūras pili un noskatījās pēc Astrīdas Lindgrēnes grāmatas motīviem veidoto Operetes teātra mūziklu ”Karlsons”  

Par iespaidiem lasiet sadaļā Pasākumi -Atašiene - Sākumskolas skolēnu ekskursija uz Rīgu.

"Skolas soma" dod iepazīt neredzīgo cilvēku pasauli

23.februāri Atašienes skolas 7.-9.klašu skolēni Rīgā apmeklēja centru "Neredzamā pasaule". 

Vairāk lasiet sadaļā Pasākumi - Atašiene - 7.-9.klases ekskursija uz Rīgu.

Ar "Skolas somu" mugurā iepazinām Varakļānu pili

Kultūrizglītības programmas Latvijas skolas soma ietvaros, šī gada 10. oktobrī Sūnu pamatskolas 1.-4. klases skolēni no Vīpes devās uz Varakļāniem izzināt grāfa Borha pils noslēpumus. 

Vairāk lasīt sadaļā Pasākumi - ekskursija uz Varakļāniem.

"Skolas somā" Rēzeknes vēsture un jaunā latviešu filma

Ziemassvētku noskaņās Atašienes skolēni iepazina Rēzeknes vēsturi, apmeklējot Rēzeknes Kultūrvēstures muzeju, un noskatījās jauno latviešu filmu "Ziemassvētki džungļos". 

Vairāk lasīt sadaļā Pasākumi.


Ar "Skolas somu" uz Lūznavu

Septembrī Atašienes skolas 5. un 8./9.klases skolēni projekta "Skolas soma" ietvaros devās uz Lūznavas muižu. Vairāk lasīt sadaļā Pasākumi.