"Skolas soma" dod iepazīt neredzīgo cilvēku pasauli

23.februāri Atašienes skolas 7.-9.klašu skolēni Rīgā apmeklēja centru "Neredzamā pasaule". Vairāk lasiet sadaļā Pasākumi - Atašiene - 7.-9.klases ekskursija uz Rīgu.

Ar "Skolas somu" mugurā iepazinām Varakļānu pili

Kultūrizglītības programmas Latvijas skolas soma ietvaros, šī gada 10. oktobrī Sūnu pamatskolas 1.-4. klases skolēni no Vīpes devās uz Varakļāniem izzināt grāfa Borha pils noslēpumus. Vairāk lasīt sadaļā Pasākumi - ekskursija uz Varakļāniem.

"Skolas somā" Rēzeknes vēsture un jaunā latviešu filma

Ziemassvētku noskaņās Atašienes skolēni iepazina Rēzeknes vēsturi, apmeklējot Rēzeknes Kultūrvēstures muzeju, un noskatījās jauno latviešu filmu "Ziemassvētki džungļos". Vairāk lasīt sadaļā Pasākumi.

Ar "Skolas somu" uz Lūznavu

Septembrī Atašienes skolas 5. un 8./9.klases skolēni projekta "Skolas soma" ietvaros devās uz Lūznavas muižu. Vairāk lasīt sadaļā Pasākumi.