Dalība skatuves runas konkursā

21.februārī  Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā norisinājās skatuves runas konkurss klātienē, kurā no Sūnu pamatskolas piedalījās:

Krista Čakša 2.kl. ieguva 2. pakāpes diplomu, Elizabete Teicāne 2.kl. - 2.pakāpes diplomu, Ernests Druviņš 4.kl. - 2.pakāpes diplomu,  Sintija Zemīte 7.kl. - 2.pakāpes diplomu, Elīna Bogdanova 9.kl. ieguva augstākās pakāpes diplomu un ir izvirzīta uz II kārtu.

Lepojamies un esam gandarīti par skolēnu sniegumu. Paldies skolotājām!

No programmu īstenošanas vietas Atašienes piedalījās 5.kl. skolniece Rūta Lazdāne, kas ieguva 1.pakāpes diplomu, un Līva Gruziņa (9.kl.) - 2.pakāpes diploms.

Programmu īstenošanas vietu Mežāre pārstāvēja Anastasija Polijektova 2. kl. un ieguva 2,pakāpes diplomu, Kseņja Lapeškina 5.kl. - 1.pakāpes diplomu.

Programmu īstenošanas vietu Vīpe pārstāvēja Nellija Baranova 3.kl. un ieguva 2.pakāpes diplomu, Katrīna Ieleja 6.kl. izcīnīja 2.pakāpes diplomu.

Dalība 45.valsts bioloģijas olimpiādē

No 25.- 27.janvārim Rīgā norisinājās 45.valsts bioloģijas olimpiāde.

Liels paldies Mārtiņam Kalniņam par ieguldīto darbu gatavojoties un startējot šajā olimpiādē. Lai nokļūtu starp labākajiem bioloģijas priekšmeta skolēniem valstī, bija jāiegulda liels, intensīvs, regulārs darbs.

Paldies Mārtiņa ģimenei un Sūnu pamatskolas direktorei Inesei Ziediņai par atbalstu! Ceru, ka Mārtiņa bioloģijas posms ar šo nebeigsies. Novēlu Mārtiņam savu nākotni saistīt ar bioloģijas zinātni! Mēs lepojamies ar sasniegtajiem rezultātiem.

Daina Kalve, bioloģijas skolotāja