Uzvara Jēkabpils stadionā

18.maijā Jēkabpils  stadionā aizvadītas skolēnu sporta spēles vieglatlētikā 8.-9.kl. grupā. Atsevišķās disciplīnās ļoti labi startēja Jolanta Lapeškina no Mežāres.

Jolanta uzvarēja šķēpa mešanā ar rezultātu 23,51 m un bijā trešā lodes grūšanā ar rezultātu 8,63 m.

Skolotājs Vladimirs Golubevs

Dalība un sasniegumi Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona finālā

Latvijas Skolu šaha olimpiāde, viens no lielākajiem bērnu un jauniešu turnīriem Latvijā, ir ar plašu turnīru klāstu un lielām ambīcijām. Skolu olimpiāde ir ikgadējs pasākums, kurš norisinās kopš 2018.gada un to primārais mērķis ir popularizēt šahu kā prātu attīstošu un saistošu  brīvā laika pavadīšanas veidu skolēniem.

Latvijas Skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona finālā Jelgavā 5.-8.kl. grupā bija pulcējušies 31 jaunai šahists,  un labākie no viņiem turpinās cīņu olimpiādes finālā Rīgā.

Meiteņu grupā otro vietu ieguva  Sūnu skolas 6.kl. audzēkne Lisa Gruzniņa no Mežāres. Apsveicam!

Rezultāti godalgoto vietu ieguvējām meitenēm:

1.   Līcīte Līva (Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, 8.kl.) - 5.p.

2.   Gruzniņa Lisa – ( Sūnu pamatskola) - 4,5 p.

3.   Dorbe Eva  (Jelgavas 4.sākumskola – 5.kl) – 4 p.

Dalība skatuves runas konkursā

21.februārī  Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā norisinājās skatuves runas konkurss klātienē, kurā no Sūnu pamatskolas piedalījās:

Krista Čakša 2.kl. ieguva 2. pakāpes diplomu, Elizabete Teicāne 2.kl. - 2.pakāpes diplomu, Ernests Druviņš 4.kl. - 2.pakāpes diplomu,  Sintija Zemīte 7.kl. - 2.pakāpes diplomu, Elīna Bogdanova 9.kl. ieguva augstākās pakāpes diplomu un ir izvirzīta uz II kārtu.

Lepojamies un esam gandarīti par skolēnu sniegumu. Paldies skolotājām!

No programmu īstenošanas vietas Atašienes piedalījās 5.kl. skolniece Rūta Lazdāne, kas ieguva 1.pakāpes diplomu, un Līva Gruziņa (9.kl.) - 2.pakāpes diploms.

Programmu īstenošanas vietu Mežāre pārstāvēja Anastasija Polijektova 2. kl. un ieguva 2,pakāpes diplomu, Kseņja Lapeškina 5.kl. - 1.pakāpes diplomu.

Programmu īstenošanas vietu Vīpe pārstāvēja Nellija Baranova 3.kl. un ieguva 2.pakāpes diplomu, Katrīna Ieleja 6.kl. izcīnīja 2.pakāpes diplomu.

Dalība 45.valsts bioloģijas olimpiādē

No 25.- 27.janvārim Rīgā norisinājās 45.valsts bioloģijas olimpiāde.

Liels paldies Mārtiņam Kalniņam par ieguldīto darbu gatavojoties un startējot šajā olimpiādē. Lai nokļūtu starp labākajiem bioloģijas priekšmeta skolēniem valstī, bija jāiegulda liels, intensīvs, regulārs darbs.

Paldies Mārtiņa ģimenei un Sūnu pamatskolas direktorei Inesei Ziediņai par atbalstu! Ceru, ka Mārtiņa bioloģijas posms ar šo nebeigsies. Novēlu Mārtiņam savu nākotni saistīt ar bioloģijas zinātni! Mēs lepojamies ar sasniegtajiem rezultātiem.

Daina Kalve, bioloģijas skolotāja