Dalība Zviedrijas vēstniecības seminārā

25.janvārī 9.klases skolēni Toms Gustavs Zeltiņš un Evelīna Jemeļjanova ar vēstures skolotāju Agnesi Ozoliņu apmeklēja Zviedrijas vēstniecības organizēto semināru "Atceroties Starptautisko Holokausta piemiņas dienu" Rīgā.

LVM meža ekspedīcija

14.septembrī 5.un 6.klases skolēni devās uz Kalupi, Valsts mežu apsaimniekošanas norišu demonstrāciju "LVM meža ekspedīcijā", kur skolēni izzināja dažādas 10 tematiskās pieturas, rādot savas zināšanas, veiklību un atjautību. Lietus netraucēja izbaudīt meža burvību un iegūt jaunas zināšanas.

Dzejas diena

Rudenīgi saulainā 13.oktobra pēcpusdienā, sadarbībā ar Kūku bibliotēku un Zīlānu bibliotēku, norisinājās Dzejas dienu pēcpusdiena skolas pagalmā 1.-6.klasēm. Skolēniem jau iepriekš bija jāsacer vai jāatrod kāds dzejolis par noteiktu dārzeni, lai izvārītu dārzeņu zupu, kura noslēgumā tika nogaršota. Kūku bibliotēkas izveidotā dzejoļu grāmata tika prezentēta ar skolēnu pašsacerētajiem dzejoļiem. Radošās aktivitātes papildināja Pepija Garzeķe –izspēlējot dažādas rotaļas, pūšot burbuļus un apgleznojot sejas.

Dzejas diena Tadenavā

9.septembrī Tadenavā Raiņa bērnības mājās notika ikgadējās Dzejas dienas. Dzejas lasījumi un dzejas darbnīca ar rakstnieci Inesi Zandari, Ēriku Bērziņu. Mākslas darbnīcu vadīja Anna Vaivare, mūzikas darbnīcā sitamo instrumentu virtuozs Ernests Mediņš. Sūnu pamatskolas skolēni katru gadu dodas uz Tadenavu Dzejas dienās, kur radoši darbojas- rada dzeju, muzicē, zīmē.

Pedagoģiskās padomes sēde

29.augustā Sūnu pamatskolā notika pedagoģiskās padomes sēde, kurā piedalījās visu apvienoto skolu pedagogi un vietnieki, lai kopīgi pārrunātu turpmāko sadarbību, skolas misiju, mērķus.

Mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltīts skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss "Pa - smejies!"

Tēma: "Melnais kaķis ceļo uz Marsu".

Jau trīspadsmito gadu pēc kārtas notiek skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss "Pa - smejies!", kurā ik gadu piedalās skolēni no visas Latvijas. Šogad skolēni tika izaicināti uzzīmēt karikatūru, saržu vai komiksu par tēmu: "Melnais kaķis ceļo uz Marsu".