"Skolas somas" ekskursija

18.maijā 1.-4. klašu skolēni ar skolotājām Anitu Kolodinaiti un Adelīnu Folkmani devās "Skolas somas" ekskursijā. Skolēni apmeklēja Raiņa bērnības māju Tadenavā, kur caur spēlēm un rotaļām skolēni uzzināja par dzejnieka pirmajiem dzīves gadiem. Skolēni arī izgatavoja grāmatzīmi, izmantojot augu herbāriju. Tadenavā bija arī iespēja apskatīt kolekcionāra Jāņa Bites plašo rotaļlietu kolekciju "Rotaļlietu stāsti". Skolēni arī iegriezās sēļu sētā "Gulbji", kurā iepazina seno sēļu tradīcijas un sadzīves priekšmetus. Sēļu sētas saimniece stāstīja un rādīja, kā un kāpēc agrāk cēla, izkārtoja mājas un saimniecības ēkas. Skolēniem bija iespēja pašiem sakult sviestu. Saimnieki bērniem piedāvāja siltu tēju ar maizi un sieru. Ekskursija bija aizraujoša un ļoti interesanta.

Skolotāja Adelīna Folkmane

Mātes dienai veltīts koncerts

16.maijā skolēni koncertā iepriecināja māmiņas ar skanīgām dziesmām, runāja dzejoļus un rādīja lugas.

Pateicības par sadarbību ar skolas kolektīvu un sava bērna atbalstīšanu tika pasniegtas Stefānijas Dilānes, Amēlijas un Kristapa Viličko, Esteres Kļaviņas, Jēkaba Ozoliņa, Amandas Konoščenokas, Ingūnas Bogdanovas, Daces Pauniņas, Nellijas Baranovas, Ričarda Golovceva vecākiem.

Skolotāja Anita KolodinaitePavasara konkurss

14.aprīlī Vīpes pamatskolā norisinājās pavasara kross 1.-9. klasei. Visi skolēni bija centīgi, un paši ašākie (1.-3.vieta) saņēma diplomus.


Lieldienu radošā darbnīca

6.aprīlī pirmsskolas un sākumskolas skolēni apmeklēja Vīpes pagasta bibliotēkā Lieldienu radošo darbnīcu. Pēc rūpīga darba katrs varēja priecāties par apsveikumu un olu turētāju - Lieldienu zaķīti, kurus ielika savā izrotātajā dāvanu maisiņā.


Dzimtās valodas diena

21.februārī Vīpes skolā tika atzīmēta Dzimtās valodas diena.

Notika konkurss ,,Visskaistākais rokraksts”, tā uzvarētāji:

Skatītāju balvu saņēma Inese Meļihova. Visskaistākie rokraksti 1.-2.klasē Š. Daudzvārdei, 3.-4.klasē D. Švirkstam, 5.-6.klasē  E.Kļaviņai, 8.-9.klasē K.Vinogradovai.


Ekskursija uz Daugavpili

Šī gada 12. oktobrī 1.,2.,3., un 4. klases skolēni un audzinātājas devās mācību ekskursijā uz Daugavpili. Projekta skolas soma ietvaros apmeklējām Daugavpils cietoksni. Skolēni gida pavadībā iepazina Daugavpils cietokšņa apkārtni, iepazinās ar cietokšņa tapšanas vēsturi un mērija tilta garumu.  

Apmeklējām arī Latgales ZOO. Skolēni iepazinās ar dažādām dzīvnieku sugām, ar interesi klausījās gida stāstījumu par pērtiķiem un rāpuļiem.  Visi bija priecīgi un sajūsmināti par to, ka katrs varēja paturēt un paglaudīt bruņurupuci.